BVF Heating Solutions – producent systemów – powstał w 1990

Lider rynkowy w zakresie rozwiązań grzewczych

BVF Heating Solutions oraz setki tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie, kierują się tymi samymi celami. Naszym wspólnym celem jest tworzenie przyjaznych środowisku i energooszczędnych systemów grzewczych.

Producent BVF / CALEO ma jasny cel aby dostarczać do naszych domów ciepło dzięki proekologicznym i zdrowym rozwiązaniom.

EkoIntegrator- Dom Pełen Energii

Wyłączny dystrybutor CALEO i BVF na POlskę

Łączymy technologie energooszczędne. Oszczędzamy twoje pieniądze!

Z szerokiej oferty rynkowej wybraliśmy najlepsze, najbardziej kompatybilne i efektywne rozwiązania, które w efekcie mają doprowadzić do tego, aby:

twój dom był cieplejszy

koszty ogrzewania malały

koszt instalacji pozostał taki sam

a nawet…

ogrzewanie było zupełnie bezpłatne!

Ekointegrator:

doradza   •   projektuje    •   instaluje…

Pomagamy w dostosowaniu Państwa domu do wymagań prawnych związanych z energooszczędnością

Strona główna www.ekontegrator.pl

Funpage – https://www.facebook.com/cieplydom?fref=ts

Jakość i standardy

Unikalne systemy gwarancji

Dlaczego BVF-CALEO daje o 13 lat dłuższą gwarancję niż producenci większości systemów grzewczych?

Nasze produkty mają najwyższą jakość i odpowiadają światowym standardom. Fabryka systemów grzewczych pracuje zgodnie z certyfikatem ISO 9001 – najwyższym poziomem kontroli jakości, używając najnowocześniejszych materiałów.

Nasze zaawansowane produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty wymagane na terenie UE.

Innowacja i technologia

Stały rozwój produktów

Nasza firma dostrzegła długodystansowy potencjał w użytkowaniu odnawialnych źródeł energii – OZE. Produkując nowoczesne systemy ogrzewania elektrycznego, tworzymy rzeczywistość, w której klienci mogą ogrzewać domy energią wyprodukowaną przez siebie samych, uniezależniając się tym samym od wzrostów cen energii.

Nasze systemy mogą być sterowane zdalnie przez Internet, podnosząc komfort i dając szansę na jeszcze większe oszczędności energii.

kreujemy nowoczesne systemy grzewcze

Produkty powstają na bazie licznych badań i ekspertyz

Nasi specjaliści z BVF i CALEO oraz eksperci inżynierowie, cały czas badają, testują jakość i zastosowania naszych systemów grzewczych. Można powiedzieć, że dzięki ich doświadczeniu, nie tylko uzyskujemy wysoką jakość, ale wręcz współtworzymy nasze systemy.

Inżynierowie i ekipy montażowe na całym świecie, oferują najwyższe standardy obsługi klientów. Naszym celem jest obsługa klientów w najszybszym, możliwym czasie. Uczestniczymy w całym procesie począwszy od projektowania aż do zainstalowania i zaprogramowania systemów.

środowisko i zrównoważony rozwój

Nowoczesna inżynieria budowlana

Coraz bardziej zaostrzone normy budowlane wpływają na ciągłą zmianę i rozwój technologii. Innowacyjność na polu technologii grzewczych również wynika z troski o zrównoważony rozwój przyszłości: zmniejszenie zużycia energii skutkuje mniejszymi kosztami ogrzewania i wywiera mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Wybuduj swój dom świadomie, nie instalując tradycyjnych systemów grzewczych zanieczyszczających środowisko.

Wykorzystaj OZE i bądź niezależny od wzrostów cen energii.

Wyprodukowaliśmy znakomitą, węglową folię grzewczą !!!

Maksymalna wydajność, wyjątkowa gwarancja 15 lat!

film3

Ciągły rozwój produktu

Producent BVF-CALEO podtrzymuje, również w 2015 roku, kierunek rozwoju. Nasza nowa opatentowana, srebrno-węglowa technologia zapewnia jeszcze większą wydajność cieplną oraz lepsze parametry efektywności energetycznej.

film

Kontrolowanie procesu produkcji


Fabryki pracują zgodnie z certyfikatem ISO 9001, standardem kontroli najwyższej jakości, używając najnowocześniejszych materiałów. Nasze, wyjątkowej jakości produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty wymagane w UE.

hex

Wyjątkowa wydajność energetyczna

Żywotność systemów CALEO jest praktycznie nielimitowana i zapewnia energooszczędne i bezpieczne funkcjonowanie nawet w ekstrmalnych warunkach.
Więcej informacji o funkcjonowaniu i instalacji systemów grzewczych CALEO uzyskasz u wyłącznego dystrybutora na Polskę – firmy Ekointegrator.

?