inteligentny TERMOSTAT SYSTEMÓW CALEO

Termostaty pokojowe HEATO7 posiadają możliwość obciążenia do 16A i są wyposażone w dwa czujniki temperatury. Termostat minimalizuje nieprawdziwe (np. z bezpośredniego działania promieni słonecznych) nagrzewanie dzięki specjalnemu systemowi wentylacji, czułość pomiaru jest w związku z tym dokładniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. HEATO7 jest samodzielnym programowalnym termostatem pokojowym, lecz również może działać w systemie wielu sterowników, które mogą być kontrolowane zdalnie przez Internet dzięki funkcji urządzenia HEATO7 BOX.

specyfikacja techniczna

Termostat pokojowy HEATO7

zmiana6

601i 601i_03-702x667

zmiana4

1.

Ustaw oczekiwane temperatury w określonych godzinach i dniach tygodnia z poziomu internetu, bądź bezpośrednio na urządzeniu, aby zapewnić komfort w swoim domu.

 

2.

Informacja zostanie wysłana z twojego urządzenia I zostanie przetworzona przez HEATO BOX, a następnie przesłana do termostatów w całym domu.

 

3.

Zdalna korekta temperatury zostanie nadpisana na wcześniejsze ustawienia na termostacie w krótkim procesie synchronizacji. Bardzo łatwo można powrócić do poprzednich ustawień poprzez pojedynczy dotyk ekranu termostatu.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie!

Nasi eksperci przedstawią Ci szczegółowe i kompleksowe informacje z zakresu instalacji, obsługi i kosztów systemu grzewczego. Jako specjaliści w zakresie integracji technologii energooszczędnych, będziemy również pomocni w zakresie doradztwa i wykonania termomodernizacji istniejących budynków.

Nasze pozostałe produkty

Odkryj nasze pozostałe systemy Caleo i produkty BVF

  • Pełna oferta
  • Produkty
  • Systemy
Chair in minimalist interior against white brick wall
CALEO REG ogrzewanie bezpośrednie
Couple playing a videogame in the living room
CALEO EFFICIENT Ogrzewanie akumulacyjne
caleo_direct_project_img
CALEO DIRECT Ogrzewanie sufitowe
nazwa1
HEATO BOX Sterowanie przez internet
caleo_film_project_img
CALEO CA Folia grzewcza klasy Premium
szonyeg
BVF H-MAT Maty grzewcze pod ceramikę
heato8
HEATO8 Termostat Wi-fi Ready
Termostat BVF
BVF 701 Termostat podstawowy
?