BVF Heating Solutions – producent systemów – powstał w 1990

Lider rynkowy w zakresie rozwiązań grzewczych

BVF Heating Solutions oraz setki tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie, kierują się tymi samymi celami. Naszym wspólnym celem jest tworzenie przyjaznych środowisku i energooszczędnych systemów grzewczych.

Producent BVF / CALEO ma jasny cel aby dostarczać do naszych domów ciepło dzięki proekologicznym i zdrowym rozwiązaniom.

EkoIntegrator – Dom Pełen Ciepła

Wyłączny dystrybutor CALEO i BVF na terenie całej Polski

 

Jesteśmy liderem innowacyjnych systemów grzewczych na Polskim rynku. Proponowane przez nas systemy opierają się na technologii folii grzewczych CALEO. Jest to ogrzewanie na miarę XXI wieku, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Folie CALEO wykorzystują promieniowanie podczerwone. Może to uchodzić za nowość w Polsce jednak w Europie jest stosowane od ponad 25 lat!

 

To co wyróżnia system grzewczy CALEO:

bezawaryjność potwierdzona 15-letnią gwarancją,

komfort użytkowania (bezobsługowość, brak serwisowania),

podział pomieszczeń na niezależne strefy grzewcze,

szybki montaż na terenie całej Polski (1-2 dni robocze),

niski koszt inwestycji początkowej w porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych,

darmowa wycena i doradztwo,

sterowanie z poziomu aplikacji w telefonie (opcjonalnie),

możliwość zintegrowania systemu CALEO z automatyką domów inteligentnych,

ogrzewanie CALEO jest przyjazne dla środowiska i ekonomiczne,

możliwość obniżenia kosztów ogrzewania nawet do zera przy zastosowaniu paneli fotowoltaicznych.

Prześlij nam projekt swojego wymarzonego domu, a my doradzimy i przygotujemy propozycję systemu grzewczego CALEO dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

SPRAWDŹ NAS – ZADZWOŃ LUB NAPISZ.

 

Funpage – https://www.facebook.com/CaleoPolska/

Jakość i standardy

Unikalne systemy gwarancji

Dlaczego BVF-CALEO daje o 13 lat dłuższą gwarancję niż producenci większości systemów grzewczych?

Nasze produkty mają najwyższą jakość i odpowiadają światowym standardom. Fabryka systemów grzewczych pracuje zgodnie z certyfikatem ISO 9001 – najwyższym poziomem kontroli jakości, używając najnowocześniejszych materiałów.

Nasze zaawansowane produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty wymagane na terenie UE.

Innowacja i technologia

Stały rozwój produktów

Nasza firma dostrzegła długodystansowy potencjał w użytkowaniu odnawialnych źródeł energii – OZE. Produkując nowoczesne systemy ogrzewania elektrycznego, tworzymy rzeczywistość, w której klienci mogą ogrzewać domy energią wyprodukowaną przez siebie samych, uniezależniając się tym samym od wzrostów cen energii.

Nasze systemy mogą być sterowane zdalnie przez Internet, podnosząc komfort i dając szansę na jeszcze większe oszczędności energii.

kreujemy nowoczesne systemy grzewcze

Produkty powstają na bazie licznych badań i ekspertyz

Nasi specjaliści z BVF i CALEO oraz eksperci inżynierowie, cały czas badają, testują jakość i zastosowania naszych systemów grzewczych. Można powiedzieć, że dzięki ich doświadczeniu, nie tylko uzyskujemy wysoką jakość, ale wręcz współtworzymy nasze systemy.

Inżynierowie i ekipy montażowe na całym świecie, oferują najwyższe standardy obsługi klientów. Naszym celem jest obsługa klientów w najszybszym, możliwym czasie. Uczestniczymy w całym procesie począwszy od projektowania aż do zainstalowania i zaprogramowania systemów.

środowisko i zrównoważony rozwój

Nowoczesna inżynieria budowlana

Coraz bardziej zaostrzone normy budowlane wpływają na ciągłą zmianę i rozwój technologii. Innowacyjność na polu technologii grzewczych również wynika z troski o zrównoważony rozwój przyszłości: zmniejszenie zużycia energii skutkuje mniejszymi kosztami ogrzewania i wywiera mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Wybuduj swój dom świadomie, nie instalując tradycyjnych systemów grzewczych zanieczyszczających środowisko.

Wykorzystaj OZE i bądź niezależny od wzrostów cen energii.

Wyprodukowaliśmy znakomitą, węglową folię grzewczą !!!

Maksymalna wydajność, wyjątkowa gwarancja 15 lat!

Ciągły rozwój produktu

Producent BVF-CALEO podtrzymuje, również w 2015 roku, kierunek rozwoju. Nasza nowa opatentowana, srebrno-węglowa technologia zapewnia jeszcze większą wydajność cieplną oraz lepsze parametry efektywności energetycznej.

Kontrolowanie procesu produkcji


Fabryki pracują zgodnie z certyfikatem ISO 9001, standardem kontroli najwyższej jakości, używając najnowocześniejszych materiałów. Nasze, wyjątkowej jakości produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty wymagane w UE.

Wyjątkowa wydajność energetyczna

Żywotność systemów CALEO jest praktycznie nielimitowana i zapewnia energooszczędne i bezpieczne funkcjonowanie nawet w ekstrmalnych warunkach.
Więcej informacji o funkcjonowaniu i instalacji systemów grzewczych CALEO uzyskasz u wyłącznego dystrybutora na Polskę – firmy Ekointegrator.

?