Bezpłatane wyliczenia systmu grzewczego

Efektywność każdego systemu grzewczego, w każdym przypadku zależy od strat ciepła przez poszczególne przegrody, takie jak ściany, okna, dach, czy wentylacja. Każda przegroda posiada własny parametr określający zdolność przewodzenia ciepła (wartość U) konieczne jest, aby dokonać obliczeń strat ciepła w celu określenia wymaganej wydajności.
Przy projektowaniu systemu grzewczego dla konkretnego zastosowania, nasi specjaliści stosują kompleksowe podejście, badając związek pomiędzy parametrami energetycznymi budynku a elementami grzewczymi. Zapewniamy fachowe i wyczerpujące informacje na temat funkcjonowania, instalacji i oczekiwanych kosztów użytkowania systemów grzewczych.

Z przyjemnością zintegrujemy systemy grzewcze z innymi rozwiązaniami energooszczędnymi i fotowoltaiką, tak aby uzyskać najniższe możliwe koszty montażu i użytkowania Państwa domów.

Zapraszamy do www.ekointegrator.pl

Zapewniamy montaż na terenie całej Polski w ciągu 3 dni roboczych.

Nasze certyfikowane załogi montażowe są gotowe aby wykonać usługę pełnej instalacji naszych systemów grzewczych na terenie całego kraju.

Zasady instalacji, którymi kierują się nasi instalatorzy:

– Monterzy przyjeżdżają na czas, na który wcześniej się umówiliśmy

– Praca wykonywana jest cicho i czysto

– Praca wykonywana jest wg zaakceptowanej oferty (brak ukrytych kosztów)

– Praca wykonywana jest wg zaakceptowanego projektu graficznego

– Szybka instalacja – 100-200 m2 dziennie

– Protokół odbioru jest dostępny u naszych instalatorów

– Gwarancja potwierdzona jest w umowie

– Usuwamy opakowania i odpady, jeśli życzy sobie tego klient

– Możliwość konsultacji z opiekunem techniczny, jeśli życzy sobie tego klient

Dodatkowo, jeżeli sobie Państwo życzą, możemy przeszkolić i certyfikować waszego elektryka w zakresie montażu i programowania systemu.

Wsparcie produktowe, optymalizacja zużycia energii

W celu najlepszego wykorzystania naszych systemów grzewczych, zapewniamy Państwu wsparcie techniczne. Będzie nam miło doradzić Państwu w zakresie instalacji naszych systemów i dać wskazówki dotyczące obsługi termostatów.

Najlepiej można wykorzystać nasze systemy grzewcze, integrując je z innymi technologiami energooszczędnymi, takimi jak fotowoltaika, super-izolacja poddasza czy rekuperacja. Integracja systemów wpływa korzystnie na oszczędności finansowe zarówno na etapie inwestycji jak i użytkowania.

W celu odpowiedzi na jakiekolwiek pytania techniczne dotyczące systemów grzewczych i związane z integracją systemów

Prosimy o kontakt:

biuro@caleo.pl ; adam@caleo.pl

Telefon: 519 619 590

Domowe elektrownie słoneczne – Fotowoltaika

Gwarancja jakości

Ekointegrator jako odpowiedzialny Dystrybutor systemów CALEO i BVF, nie oferuje bezwartościowych rozwiązań. Kładziemy duży nacisk na zadowolenie klienta z jakości i szybki zwrot z inwestycji.

Nasza firma jest zaangażowana w dystrybucję doskonałej jakości paneli fotowoltaicznych firmy Phono Solar. Produkt ten pochodzi z nowoczesnych laboratoriów i hal produkcyjnych w Chinach. Stanowi jednak światową jakość zachowując rozsądne ceny. Więcej o naszych panelach fotowoltaicznych znajdziecie Państwo TUTAJ

?